Υπογραφή/Άβαταρ/Εικόνες/Βίντεο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Υπογραφή/Άβαταρ/Εικόνες/Βίντεο

Δημοσίευση από justin Την / Το Δευ Νοε 21, 2011 6:45 am

1. Πως βάζω υπογραφή;

Πηγαίνεις στο Προφίλ - Υπογραφή και στο πεδίο που σου εμφανίζει βάζεις οτι θέλεις να έχεις για υπογραφή. Ότι βάλεις εκεί θα το εμφανίζει κάτω απο τα ποστ σου!

Tο πιο πιθανό είναι να μην έχεις επιλέξει να εμφανίζεται πάντα κάτω απο τα ποστ σου!
    Πήγαινε Προφίλ - Επιλογές - Να προσαρτάται πάντα η υπογραφή μου - Ναι - Υποβολή
    Και θα είναι εμφανής στο επόμενο ποστ σου!

Μπορείς ή αποθηκεύοντας την εικόνα και ανεβάζοντας την, ή χρησιμοποιώντας το λινκ της εικόνας!

Αφου αποθηκεύσεις την εικόνα πάνε Προφίλ - Άβαταρ - Μεταφορά Άβαταρ από τον υπολογιστή σας - αναζήτηση - επιλέγετε την εικόνα από τον υπολογιστή σας που θέλετε - Υποβολή!

Μέσω συνδέσμου, Profile - Άβαταρ - Σύνδεσμος για απομακρυσμένο αβαταρ - Υποβολή!

Βρίσκεις την εικόνα που θες πατάς δεξί κλικ πάνω της και "Αντιγραφή διεύθυνσης URL εικόνας" ή "Αντιγραφή Τοποθεσίας εικόνας" (ανάλογα με τον browser σας) και πατάς αυτό το κουμπί της μπάρας εργαλείων των ποστ και στο πεδίο που θα σου εμφανιστεί κάνεις επικόλληση και οκ!

Πηγαίνεις στο Youtube στο βίντεο που θες να βάλεις και πατάς Αποστολή - Ενσωμάτωση αντιγράφεις τον κωδικό που θα σου εμφανίσει, τον κάνεις επικόλληση στο ποστ σου αποστολή και έτοιμο!

http://afoiaf.forumgreek.com/forum
justin
kidrauhl
kidrauhl

Αριθμός μηνυμάτων : 303
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Canada

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης