WeDreamGomez
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Υπογραφή/Άβαταρ/Εικόνες/Βίντεο

Πήγαινε κάτω

Υπογραφή/Άβαταρ/Εικόνες/Βίντεο Empty Υπογραφή/Άβαταρ/Εικόνες/Βίντεο

Δημοσίευση από justin Δευ Νοε 21, 2011 6:45 am

  1. Πως βάζω υπογραφή;

    Πηγαίνεις στο Προφίλ - Υπογραφή και στο πεδίο που σου εμφανίζει βάζεις οτι θέλεις να έχεις για υπογραφή. Ότι βάλεις εκεί θα το εμφανίζει κάτω απο τα ποστ σου!
    _______________________
  2. Έβαλα υπογραφή αλλά δεν εμφανίζεται κάτω απο τα ποστ μου!

    Tο πιο πιθανό είναι να μην έχεις επιλέξει να εμφανίζεται πάντα κάτω απο τα ποστ σου!
    Πήγαινε Προφίλ - Επιλογές - Να προσαρτάται πάντα η υπογραφή μου - Ναι - Υποβολή
    Και θα είναι εμφανής στο επόμενο ποστ σου!

    _______________________
  3. Πως βάζω Άβαταρ;

    Μπορείς ή αποθηκεύοντας την εικόνα και ανεβάζοντας την, ή χρησιμοποιώντας το λινκ της εικόνας!

    Αφου αποθηκεύσεις την εικόνα πάνε Προφίλ - Άβαταρ - Μεταφορά Άβαταρ από τον υπολογιστή σας - αναζήτηση - επιλέγετε την εικόνα από τον υπολογιστή σας που θέλετε - Υποβολή!

    Μέσω συνδέσμου, Profile - Άβαταρ - Σύνδεσμος για απομακρυσμένο αβαταρ - Υποβολή!

    _______________________
  4. Πως βάζω εικόνες στα ποστ μου/υπογραφή;

    Βρίσκεις την εικόνα που θες πατάς δεξί κλικ πάνω της και "Αντιγραφή διεύθυνσης URL εικόνας" ή "Αντιγραφή Τοποθεσίας εικόνας" (ανάλογα με τον browser σας) και πατάς αυτό Υπογραφή/Άβαταρ/Εικόνες/Βίντεο Picture το κουμπί της μπάρας εργαλείων των ποστ και στο πεδίο που θα σου εμφανιστεί κάνεις επικόλληση και οκ!
    _______________________
  5. Πως βάζω βίντεο στα ποστ μου;

    Πηγαίνεις στο Youtube στο βίντεο που θες να βάλεις και πατάς Αποστολή - Ενσωμάτωση αντιγράφεις τον κωδικό που θα σου εμφανίσει, τον κάνεις επικόλληση στο ποστ σου αποστολή και έτοιμο!
justin
justin
kidrauhl
kidrauhl

Αριθμός μηνυμάτων : 303
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Canada

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης