WeDreamGomez
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Όλες οι ταινίες-σειρές της Σελίνας και οι χρονολογίες.

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Όλες οι ταινίες-σειρές της Σελίνας και οι χρονολογίες. Empty Όλες οι ταινίες-σειρές της Σελίνας και οι χρονολογίες.

Δημοσίευση από Mamacita Κυρ Απρ 29, 2012 4:06 am

2002-2006-Ο Μπάρνευ και οι συμμετοχή της σε άλλες ταινίες

~ Το 2002 η Σελίνα έπαιξε την Γιάννα στον Μπάρνευ και η παρέα του
~ Το 2003 συμμετείχε στην ταινία Spy Kids 3-D: Game Over και στην συνέχεια στην ταινία Walker, Texas Ranger: Trial By Fire.
~ Το 2004 έκανε μία έκτατη συμμετοχή στο Zack & Cody: Σκανταλιές στο ξενοδοχείο, όπου εκεί έδωσε το πρώτο της φιλί όπως λέει και άλλη μία έκτατη στην ταινία Hannah Montana ο οποίος αργότερα έγινε επαναλαμβανόμενος ρόλος από 2 σε 3 χρονιές.

2007-2011-Οι Μάγοι του Γουειβερλυν

Η Σελίνα για 5 χρόνια πρωταγονιστούσε στην σειρά του ΕΤ1 "Μάγοι του Γουευβερλίν" με τον ρόλο μιας μάγισσας ονόματην Αλεξ. Ξεκίνησε δυναμικά, όπως τελείωσε και δυναμικά με ένα επεισόδιο που στην αρχή πολλοί το περιμένανε, στην στην συνέχεια ελάχιστοι πιστεύανε μέχρι που δικαιοθήκανε.
~2009 η Ταινία Μάγοι του Γουευβερλιν βγήκαν επιτέλους σε ταινία! Με μία ταινία γεμάτη περιπέτεια, χιούμορ και πάνω'απ'όλα μαγία!

2008-Μια σύγκχρονη Σταχτοπούτα 2


Η Ταινία της Σελίνας "Μία σύγκχρονη Σταχτοπούτα 2" εκτός του'οτι την απογείωσε την έκανε να ακολουθήσει τα βήματά της ως τραγουδίστρια, καθώς ανέδειξε το τραγούδι "Tell Me Something I don't Know" που έκανε και αρκετά μεγάλη επιτυχία.
Επιπλέον έδωσε την φωνή της σε μία από τις 96 κόρες του Δημάρχου στην ταινία "Χόρτον"


2009-Η Ραμόνα και η αδερφή της,
Μια ευκαρία για την Σόνυ και
Πρόγραμμα Προστασίας Πριγκιπισσών


Η Σελίνα υπέγραψε να πρωταγωνιστήσει ως μία από τους 2 κύριους γυναικείους ρόλους στο «Η Ραμόνα και η αδελφή της», μια προσαρμογή ταινιών της σειράς παιδικών μυθιστορημάτων από την Beverly Cleary.Η Σελίνα δήλωσε ότι δεν αισθάνθηκε καθόλου πίεση στο να παίρνει περισσότερους ενήλικους ρόλους:Eγώ νομίζω ότι έχω πλήρη επίγνωση του κοινού μου και εξακολουθώ να είμαι απλά ένα παιδί.Εγώ δεν θα έκανα ένα ρόλο που δεν νιώθω άνετα να κάνω ή που το κοινό μου δεν θα ένιωθε άνετα να δεί.

Τον Ιούνιο του 2009, η Σελίνα έκανε μια έκτατη εμφάνιση ως ο εαυτός της σε ένα επεισόδιο της τηλεοπτικής σείρας του Disney Channel της καλύτερης φίλη της Demi Lovato «Μια ευκαιρία για την Σόννυ », με τίτλο Μάχη των Αστεριών του Δικτύου.Τον ίδιο μήνα η Σελίνα εμφανίστηκε δίπλα στη Demi Lovato στη-σχεδιασμένη-για την-τηλεόραση ταινιά του Disney Channel, «Πρόγραμμα προστασίας Πριγκιπισσών».Η τηλεοπτική εκπομπή συγκέντρωσε 8.5 εκατομμύρια τηλεθεατές και γίνεται,αυτή την στιγμή, η τρίτη πιο προβαλλόμενη γνήσια ταινία του Disney Channel.

2011-Monte Carlo


Η Σελίνα έκανε ένα δυναμικό come back με την ταινία Monte Carlo η οποία και απέσπασε θετικές κριτήκες. Μία περιπετειώδεις αλλά και μυστήρια ταινία που ο καένας θα έπρεπε να δει.


Επειδή αναμαίνοντε κι'άλλες ταινίες το ποστ θα αναναιώνεται, για ο,τι περετέρω πληροφορίες έχετε, μην διστάσετε να μας πείτε!


Mamacita
Mamacita
Member of Gomez Team
Administrator
Member of Gomez TeamAdministrator

Αριθμός μηνυμάτων : 515
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Heaven

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όλες οι ταινίες-σειρές της Σελίνας και οι χρονολογίες. Empty Απ: Όλες οι ταινίες-σειρές της Σελίνας και οι χρονολογίες.

Δημοσίευση από Selight Κυρ Απρ 29, 2012 5:01 am

Ευχαριστούμε Δεπάκι για τις πληροφορίες! <3
Selight
Selight
Member of Gomez Team
Administrator
Member of Gomez TeamAdministrator

Αριθμός μηνυμάτων : 436
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Middle Of Nowhere

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όλες οι ταινίες-σειρές της Σελίνας και οι χρονολογίες. Empty Απ: Όλες οι ταινίες-σειρές της Σελίνας και οι χρονολογίες.

Δημοσίευση από Drew Taubenfeld Δευ Ιουλ 23, 2012 9:29 pm

Ευχαρηστουμε Δεπυ ;)
Drew Taubenfeld
Drew Taubenfeld
Team Delena
Team Delena

Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης